PŘEPRAVNÍ INFORMACE

Naším cílem je nabídnout vám nejlepší možnosti přepravy bez ohledu na to, kde žijete. Každý den doručujeme zásilky stovkám zákazníků po celém světě a snažíme se vám poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Spolupracujeme s různými umělci a výrobci po celém světě. Z tohoto důvodu jsou níže uvedeny dodací lhůty. Mějte na paměti, že to je také důvod, proč jsme schopni nabídnout tak úžasné ceny našich výrobků.

Přepravce: 4PX、YunExpress、Wanb Express、UBI

Objednávky jsou zpracovány po přijetí platby.

------------------------------------------------------------------------------------------

PŘEPRAVA & MANIPULACE

Vzhledem k náročným zvláštním příležitostem, jako jsou (mimo jiné) Valentýn, Den žen, Den matek, Den otců, Den nezávislosti, Halloween a Vánoce, se ETA může prodloužit o několik dní.

Děkujeme všem našim zákazníkům za trvalou podporu a přízeň. Abychom vám poskytli lepší zážitek z nakupování, rozhodli jsme se provést celkovou aktualizaci našeho skladu, továrny a webových stránek od 9. února do 15. února. Proto bude docházet ke zpožděním v logistice. Objednávky zadané do 9. února budou doručeny do 1. března

Země Průměrná doba (pracovní dny)
Česká republika  15-20


Upozornění:

Výše uvedený časový rámec se vztahuje pouze na objednávky do výše uvedených zemí se standardními způsoby přepravy.
Dodání do vojenských oblastí je v současné době omezeno. Za nepříjemnosti se velmi omlouváme.
Většina našich objednávek je zpracována a odeslána ve výše uvedeném časovém rámci. Výše uvedená lhůta je však pouze přibližná a v jednotlivých případech se může lišit. Některé položky/objednávky mohou vyžadovat delší lhůtu pro odeslání a/nebo doručení.
Mezinárodní objednávky: Pokud musí objednávky projít celním řízením, může to trvat další dny. Celní proces nemůžeme nijak ovlivnit a omlouváme se za případné nepříjemnosti způsobené zpožděním dodání, které z toho vyplývá.
Jakmile bude objednávka připravena k odeslání, bude vám na váš e-mail zaslán odkaz pro sledování zásilky, abyste mohli sledovat její cestu až domů.

POPLATEK ZA DOPRAVU
Doprava zdarma nad 1500 Kč.
Doba zpracování: 3-7 dní

Způsoby přepravy Dopravní poplatek
4PX 130  za objednávku
YunExpress 130  za objednávku
Wanb Express 130  za objednávku
UBI 130  za objednávku

 

SLEDOVÁNÍ OBJEDNÁVEK
Obdržíte potvrzovací e-mail s odkazem na sledování, abyste mohli sledovat svou objednávku až domů! Počkejte prosím 5-7 dní, než dopravce naskenuje váš balíček do svého systému.

Pokud se pokusíte zásilku sledovat a nebudou k dispozici žádné informace, znamená to pouze, že dopravce vaši zásilku ještě nezpracoval. Jakmile bude zásilka naskenována do systému, na stránce pro sledování zásilky se vyplní události týkající se sledování.

Pokud je po předpokládaném datu doručení, kontaktujte nás a my se o to postaráme.

NESPRÁVNÁ ADRESA
Ujistěte se, že jste u pokladny uvedli správnou adresu, protože neneseme odpovědnost za to, že vaše objednávka bude doručena na špatnou adresu.

Pokud kontaktujete konečného přepravce míle poté, co objednávka opustila náš sklad, a požádáte ho o přeposlání nebo přesměrování vaší zásilky, neneseme odpovědnost, pokud se tato zásilka ztratí, bude odcizena nebo poškozena.

Služby zákazníkům jsou pro nás prioritou č. 1 a uděláme vše, co je v našich silách, abychom se o vás postarali. Děkujeme, že jste zvážili možnost zaslat zásilku společnosti floridic, a pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím: service@floridic.com.